TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V sobotu 20.7.2019 se naše mužstvo opět zúčastnilo tradičního Memoriálu Ing. Vladislava Krejzy pořádaného Obcí Smilovice a SC Smilovice.

 

Na turnaji byla mužstva TJ Oldřichovice, SC Smilovice a TJ Vendryně. Všechny tyto týmy hrají vyšší soutěže, takže jsme mohli pouze překvapit a užít si utkání v přátelském duchu. V prvním utkání naše mužstvo porazilo TJ Oldřichovice 3:0 a ve finálovém utkání jsme byli rovnocenným soupeřem domácímu týmu Smilovic. I když jsme utkání prohráli 4:2, náš výkon byl slibný. 

V mužstvu se dobrým výkonem prezentovali naši mladí odchovanci Adam a Jan Kreželokovi, kteří se vrátili z klubu TJ Bystřice, kde hráli v dorostu.

Mužům začíná sezóna 18.8.2019 utkáním v Návsí. První domácí utkání proti mužstvu Bukovce se hraje 1.9.2019 od 16.00 hod. Novinkou je i předzápas našich žáků, který začíná do 12.30 hod., za soupeře jim bude mužstvo Mostů.

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby