Úpravy areálu

Dne 22.3.2015 bude z důvodu pěkného počasí oficiálně zpřístupněno dětské hřiště ve sportovním areálu.

Vedení TJ NEBORY o.s. se těší na Vaší návštěvu

V měsíci červnu 2013 proběhlo jednání zástupců dvou nejsilnějších zájmových organizací v obci Nebory, a to TJ Nebory a PZKO, které sdílejí společný areál.

Za podpory předsedy Osadního výboru Nebory se rozhodli, že budou společně usilovat o vytvoření oddychové zóny s hracími dětskými prvky (herní sestava s klouzačkou, houpačky, hrazda, kladina, pískoviště a lavičky) pro děti od 3 do 10 let. Pro uskutečnění tohoto záměru se rozhodlo vedení TJ Nebory požádat vedení Města Třince o finanční podporu daného projektu.

Číst dál: Ve sportovním areálu TJ NEBORY vyroste za finanční podpory Města Třince a sponzorů dětské hřiště

Hlavní sponzoři

Jsme členy