Úpravy areálu

Nejen členové TJ Nebory, ale všichni ti, kteří využívají sportovní areál k rekreačnímu vyžití, se mohou těšit na nově vybudované zázemí. Po pěti letech využívání provizorních šaten se vedení TJ podařilo za podpory vedení statutárního města Třinec uspět v dotačním programu MŠMT 133D531.

Nová budova splňuje veškeré parametry potřebné sportovcům. Je v ní celkem pět šaten, vždy dvě jsou propojeny sprchami se sociálním zázemím. Pátou je žákovská šatna. Budova má i místnost, která bude využívána pro společenské vyžití (posilovna, herna stolního tenisu a klubovna). Dvě místnosti budou využity jako sklady pro tréninkové nářadí, uskladnění dresů a prádelna. Nezapomněli jsme ani na odpočinkové zázemí pro členy, diváky a návštěvníky. Jedná se o zastřešený prostor s venkovním sociálním zázemím (WC, včetně invalidního). Tento prostor bude vybaven stoly s lavicemi , kamny a jeho výhodou jsou stahovací žaluzie. Pro přípravu občerstvení pro hráče a návštěvníky je připraven vybavený bufet.

Číst dál: Rekonstrukce šaten - HOTOVO!

Dne 22.3.2015 bude z důvodu pěkného počasí oficiálně zpřístupněno dětské hřiště ve sportovním areálu.

Vedení TJ NEBORY o.s. se těší na Vaší návštěvu

Hlavní sponzoři